Приключи конкурсът за изработване на коледна картичка - dobrich.utre.bg

Приключи конкурсът за изработване на коледна картичка

29 ноември 2017, 12:16 | dobrichutre.bg
  • Снимка:
    pixabay.com

Церемонията на награждаването ще се състои на 4 декември 2017 г.

Вчера, 28.11.2017 г. жури от служители на Община град Добрич избра победителите в обявения преди това конкурс за изработване на коледна картичка. В конкурса участваха ученици от първи до четвърти клас от 11 училища с общо 313 картички.

Първа и втора награда са присъдени съответно на младите творци Валери Дойчев от ОУ „Христо Ботев“ и Йордан Василев от СУ „П. Р. Славейков“. Третото място зае Невена Тухчиева от СУ „П. Р. Славейков. „Специалната награда за креативност“ отива при Желязко Христов от СУ „П. Р. Славейков“.

Поощрителни награди ще получат още 21 ученика от различни училища.

Церемонията на награждаването ще се състои на 4 декември 2017 г. от 11.00 ч. в малката зала на Община град Добрич.

Бяха определени следните награди:

Първа награда – Валери Юриев Дойчев  – ОУ „Христо Ботев“

Втора награда – Йордан Тодоров Василев – СУ „П. Р. Славейков“

Трета награда – Невена Петкова Тухчева – СУ „П. Р. Славейков“

 Специална награда за креативност:

  1. Желязко Атанасов Христов – СУ „П. Р. Славейков“

 21 поощрителни награди  получават

1.Калина Алексеева Алексиева – ОУ „Христо Ботев“

2. Ния Християнова Христова – ОУ „Христо Ботев“

3. Виктория Яворова Янкова – ОУ „Христо Ботев“

4. Александра Владимирова Атанасова – ОУ „Св. Св Кирил и Методий“

5. Симона Андреева Миткова – ОУ „Христо Ботев“

6. ИвонИвайлова Димитрова – СУ „П. Р. Славейков“

7. Олимпия Емилова Георгиева – СУ „Любен Каравелов“

8. Иван Иванов Георгиев – СУ „П. Р. Славейков“

9. Мартин Танев Иванов – ОУ „Христо Ботев“

10. Никол Валентинова Димова – ОУ „Христо Ботев“

11. Денислав Стоянов – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“

12. КорайДинанмустафа – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“

13. Даниела Йорданова Господинова – СУ „П. Р. Славейков“

14. Евгени Петков Славов – ОУ „Христо Ботев“

15. Константин Николаев Стоянов – СУ „П. Р. Славейков“

16. Тея Пламенова Василева – ОУ „Христо Ботев“

17. Виктория Радославова Радева – ОУ „Христо Ботев“

18. Божидара Пламенова Костадинова – ОУ „Христо Ботев“

19. Виктория Християнова Ангелова – СУ „П. Р. Славейков“

20. Преслав Иванов Йорданов – СУ „П. Р. Славейков“

21. Ива Христинова Николова – СУ „П. Р. Славейков“



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета