Обявиха резултатите от конкурса „С очите си видях бедата“ - dobrich.utre.bg

Обявиха резултатите от конкурса „С очите си видях бедата“

21 април 2018, 16:10 | dobrichUtre.bg
  • архив

Награждаването ще се състои на 26 април от 10.00 ч. в ОМЦ-Добрич

В общински етап на Международен конкурс за детска рисунка „С очите си видях бедата“ взеха участие 247 деца и ученици.

Жури в състав:

Председател: Милена Алджабари– педагог в Художествена галерия – Добрич

           и  Членове:

  1. Пенка Димитрова – гл. уредник в Художествена галерия – Добрич
  2. Недко Недков – гл. уредник в Художествена галерия – Добрич

журира постъпилите рисунки  в Дирекция „Хуманитарни дейности“ и взе решение за класиране, както следва:

 

ПЪРВА КАТЕГОРИЯ: Деца и ученици от всички детски градини и училища

 

Първа група – от 7 до 10 години

 

място –  Даяна Георгиева

СУ „П.Р.Славейков“

 

II мястоГеорги Николов

ДГ №9 „Пчеличка“

 

III  мястоЕлиза Иванова

ДГ №9 „Пчеличка“

 

 

Поощрителни награди:

 

1.Джем Кирчев

ДГ №8 „Бодра смяна“

 

2.Станимир Стоянов

ДГ №9 „Пчеличка“

 

3.Рая Донкова

ДГ №17 „Първи юни“

 

4. София Дачева

ДГ №18 „Дора Габе“

 

 

5. Рая Радева

ДГ №20 „Радост“

 

6.Борис Илиев

ДГ №23 „Звездица“

 

7. Траян Бойков

ДГ №23 „Звездица“

 

8.  Иванина Кавръкова

ДГ №25 „Весела“

 

9. Мартин Хинев

ДГ №27 „Слънчице“

 

10. Зара Петрова

ДГ №32 „Зорница“

 

11. Дария Маринова

ДГ №32 „Зорница“

 

12.Гюнеш Исмаил

Обединено училище „Йордан Йовков“

 

13.Лилия Велкова

ОУ „Христо Ботев“

 

14. Ивона  Смокова

ОУ „Христо Ботев“

 

 

 

Втора група – от 11 до  13  години

 

I място – Виктория Христова

СУ „Св.св. Кирил и Методий“

 

II място –Ива Абаджиева

СУ „П.Р.Славейков“

 

III място – Денислава Петкова

СУ „Св.св. Кирил и Методий“

 

 

Поощрителни награди:

 

1.Сияна Ангелова

СУ „Св.св. Кирил и Методий“

 

 

2.Катрин Койчева

 СУ „Св.св. Кирил и Методий“ 

 

 

 

Трета група – от 14 до 18 години

 

 

Поощрителна награда:

1.Калина Димитрова

СУ „Св.св. Кирил и Методий“

 

 

 

ВТОРА КАТЕГОРИЯ: Деца и ученициотпрофилирани паралелки, училища и школи по изобразително изкуство

 

Първа група – от 7  до 10 години

 

I  място – Лидия Жечева

 Школа „Велкова Арт Гитар“

 

II място – Велизара Георгиева

 Ателие „Стела и Дара“ - ОМЦ „Захари Стоянов“

 

III място – Симона Георгиева

 Ателие „Стела и Дара“ – ОМЦ „Захари Стоянов“

 

Поощрителни награди:

 

1. Ивайла Баръмова

Ателие „Стела и Дара“ – ОМЦ „Захари Стоянов“

 

2.  Калоян Добринов

СУ „Св. Климент Охридски“

 

 

 

Втора група – от 11 до  13 години

 

I място –Катерина Златева

 Ателие „Стела и Дара“ – ОМЦ „Захари Стоянов“

 

 II място –Мария Великова

Ателие „Стела и Дара“ – ОМЦ „Захари Стоянов“

 

III мястоЖулиан Димов

 Ателие „Стела и Дара“ – ОМЦ „Захари Стоянов“

 

Награждаването ще се състои на 26.04.2018 г. от 10.00 ч. в ОМЦ „Захари Стоянов“, където ще бъде открита изложба с отличените рисунки.

 

 

 



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета